Meie autokooli teooria- ja sõiduõpetajad

• Lea Aun

B kategooria teooria- ja sõiduõpetaja, lõppastmekoolituse läbiviija.

Õpetaja teadmised vastavad kvalifikatsiooniraamistiku 6. tasemele esitatud nõuetele Kutseseaduse tähenduses. Õpetajal on hea sõiduõppejuhendaja kogemus, olles töötanud parimate tulemustega Tallinna autokoolides. Õpetaja on pidevalt täiendanud ja koolitanud ennast kvaliteedi parendamise eesmärgil. Teooria- ja sõiduõpetajana ametis alates 2003 aastast.

• Ülo Aun

A, B, BE, C, CE, D kategooria teooria-ja sõiduõpetaja.

Õpetaja teadmised vastavad kvalifikatsiooniraamistiku 6. tasemele esitatud nõuetele Kutseseaduse tähenduses. Töötanud Väike-Maarja Maakutsekoolis õpetaja-instruktorina. Töötanud 1995 aastast ühes juhtivas Tallinna autokoolis erinevate kategooriate sõidukijuhtide õpetajana. Rahvusvaheliste vedude autojuhina ja bussijuhina rahvusvahelistel liinidel on saanud hindamatu kogemuse võrra rikkamaks, mida meelsasti jagab ka oma õpilastele. Meie kooli koosseisus 2010. aastast.

• Tel: +372 564 77 548

• Ebe Kotkas

A, B kategooria teooria- ja sõiduõpetaja, lõppastmekoolituse läbiviija, e-õppe õpetaja. Kooli juhataja.

Õpetaja teadmised vastavad kvalifikatsiooniraamistiku 6. tasemele esitatud nõuetele Kutseseaduse tähenduses. Õpetajal on hea sõiduõppejuhendaja kogemus. Meie kooli koosseisus alates 2013. aastast.